در این صفحه مجموعه‌ای از سوالات متداول شما در زمینه قبول پروژه های معماری گنجانده شده است. برای دریافت مشاوره بیشتر و پاسخ کامل تر با ما در تماس باشید.

نحوه سفارش پروژه به چه صورت میباشد؟

جهت سفارش پروژه می‌توانید با شماره تماس های درج شده و یا از طریق واتساپ و یا ایمیل با ما در ارتباط باشید و مشخصات پروژه خود را ذکر فرمایید. سفارش پروژه میتواند از طریق ارسال عکس از فضا و یا بعد از بازدید توسط تیم ما انجام گیرد.

در چه مرحله ایی از فضای مورد نظر بازدید میشود؟

جهت شروع پروسه طراحی بازدید از ملک الزامی بوده و پلان ساختمان مورد نظر در صورت عدم وجود توسط تیم ما به رایگان برداشت می‌شود.

آیا انجام طراحی صرفا و بدون اجرا امکان پذیر است؟

بله! اما توصیه ما به شما انجام طراحی و اجرا توسط یک تیم واحد است و علاوه بر آن در صورت اجرای طرح توسط ما تخفیف مناسبی بر روی تعرفه طراحی دریافت خواهید کرد.

آیا ممکن است هزینه های لیست ایتم های اجرایی تغییر کنند یا اضافه شوند؟

به هیچ عنوان پس از عقد قرارداد هزینه‌ی اضافی و غیره به لیست آیتم های اجرایی از سوی زیماسازه افزوده نخواهد شد.

چگونه میتوانیم به حُسن انجام کار توسط تیم شما اعتماد کنیم؟

کارفرماهای ما مهمترین سرمایه‌های ما هستند که اولین هدف ما جلب رضایت ایشان از پروژه‌های اجرا شده توسط ماست؛ همچنین تداوم همکاری با ایشان بسیار برای ما مهم است. در قراردادهای شرکت تمامی موارد تعهدهای ما درج شده و به امضای طرفین میرسد. گذشته از این‌ها رزومه‌ی ما گواه بر حسن انجام کارمان خواهد بود.

هزینه طراحی داخلی به چه صورت محاسبه می‌شود؟

موارد دخیل در تعیین قیمت طراحی، سبک طراحی (کلاسیک، مدرن و… ) و متراژ پروژه است.

هزینه طراحی و ساخت دکوراسیون داخلی برای آپارتمان من چقدر است؟

هزینه ی اجرای پروژه بر اساس نیاز های شما از پروژه و سطح کیفی کار و همچنین متریال هایی که قرار است استفاده شوند متغیر است. بهترین حالت مدیریت هزینه‌های اجرا، بالانس کردن آیتم های اجرایی بر اساس بودجه مورد نظرتان است. نگران نباشید ما در زیماسازه این موضوع را به بهترین نحو برایتان مدیریت میکنیم.

لزوم اجرای طراحی و دکوراسیون داخلی توسط شرکت شما؟

امروزه بسیاری از هموطنان عزیز خود اقدام به ساخت و اجرای پروژه می‌کنند که متاسفانه بدلیل عدم تسلط کافی در نیمه‌های راه به مشکلات بزرگی برخورده و ضرر های مالی زیادی را متحمل می‌شوند. متاسفانه امکان قبول پروژه‌ی نیمه کاره حتی اگر توسط تیم ما طراحی شده باشد هم امکان پذیر نیست. باید بپذیریم که این یک حرفه ی کاملا تخصصی و با پیچیدگی های فراوان است.

فایده اجرای طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی چیست؟

گذشته از مسایل فنی و هنری در روابط فضاهای داخلی خانه و بهبود این مسایل و تاثیر روحی روانی آن بر انسان، می‌توان به مواردی از قبیل زندگی باکیفیت در یک فضای با کیفیت، استفاده درست از فضاهای داخلی خانه، لذت بردن از فضاهای متنوع داخل منزل و همچنین ارزش افزوده‌ی آن برای ملک اشاره کرد .

آیا می توان با توجه به بودجه کارفرما پروژه را طراحی و اجرا کرد؟

بله این روش امکان پذیر است به شرط آنکه قبل از شروع عملیات طراحی کارفرما مقدار بودجه‌ای را که برای پروژه خود در نظر گرفته است را به تیم طراحی ما اعلام کند تا ما بتوانیم مطابق با بودجه وی عملیات طراحی را انجام دهیم و پیش فاکتور را مطابق با بودجه کارفرما تنظیم کنیم.

آیا می توان به منظور تسریع در کار عملیات تخریب را زودتر شروع کرد؟

در برخی از پروژه های بازسازی و دکوراسیون داخلی بعد از اتمام طراحی دو بعدی به منظور تسریع در کار می‌توان تا زمان آماده شدن طرح های سه بعدی عملیات تخریب را شروع کرد و بستر را برای شروع عملیات اجرایی آغاز کرد.

آیا می توان در زمان اجرا تغییراتی را اعمال کرد؟

بله در زمان اجرا با توافق میان کارفرما و مدیر پروژه می‌توان تغییراتی را اعمال کرد که در این مرحله به نفع طرفین هستند. تغییرات انجام شده به صورت کتبی در بندهای مشخص شده در متن قرارداد ذکر شده و به صورت جداگانه محاسبه می‌شود.

چرا کار با شرکت معماری مقرون به صرفه تر می باشد؟

به این دلیل که پیمانکارانی که با شرکت های معماری همکاری می کنند اغلب به صورت ثابت بوده و شرکت از این مزیت بهره برده و با قیمت بسیار پایین تری با آنها قرارداد می بندد. در خرید متریال‌های مصرفی پروژه نیز شرکت معمولا تخفیفات همکاری دارد و این تخفیف‌ها را برای کارفرمای خود لحاظ می کند.