ما که هستیم؟

وبسایت ما: https://zimasaze.com

چه اطلاعات شخصی ما جمع آوری می کنیم و چرا ما آن را جمع آوری می کنیم؟

نظرات
وقتی بازدید کننده‌ای وارد سایت زیماسازه میشود و دیدگاهی در سایت ثبت می‌نماید مشخصات IP سیستم و مشخصات اعلامی ایشان در هنگام ارسال نظر به منظور جلوگیری از ارسال هرزنامه و اسپم در سیستم ذخیره خواهد شد. و همچنین تصویر اعمال شده توسط شما در وبسایت گراواتار برای ایمیل شخصیتان، در سایت زیماسازه نمایش داده خواهد شد.

رسانه ها
زمانیکه کاربر تصویر یا فایلی را در سیستم آپلود می‌نماید مشخصات همراه فایل از قبیل زمان و مکان ایجاد آن نزد سایت خواهد ماند.

فرم تماس
کوکی‌ها
در زمان‌های ثبت دیدگاه، ثبت نام و ورود کاربر به سایت و همچنین در زمان نگارش یا ویرایش مقاله کوکی‌هایی دارای زمانهای مشخص برای منقضی شدن، در سایت تولید می‌شود که صرفا به منظور کنترل هر چه بیشتر و مدیریت آسانتر اقدامات کاربر تولید می‌گردند. این کوکی ها به هیچ وجه حاوی اطلاعات شخصی نیست.

مطالب جاسازی شده از وب سایت های دیگر
اگر فایل یا لینک‌‌های از سایت‌های دیگر در سایت قرار گیرد کدهایی به منظور رهگیری افدامات فایل یا لینک در سایت قرار می گیرد که قابلیت ردگیری را دارا هستند.

سایت چه وظیفه‌ای در قبال اطلاعات کاربر دارد؟
اطلاعات کاربران صرفا به منظور افزایش امنیت قابل استفاده است و هیچ داده‌ای قابلیت استفاده در جایی دیگر را ندارد. با این وجود ما در قبال اطلاعات کاربران مسئول هستیم و تضمین میدهیم که این داده‌‌ها نزد ما به امانت خواهد ماند.

تعداد زیادی از پرسشنامه‌ها، سنجه‌ها و فرم‌های ما با شاهکار سنجه و پرسشنامه ایجاد شده است.

اطلاعاتی که فرم روانشناسی ما جمع آوری میکند

به منظور تمایز بین کاربران، آدرس‌های IP جمع آوری شده و با پاسخ‌ها ذخیره می‌شوند.

هر فرم ممکن است دارای زمینه هایی برای انواع اطلاعات شخصی دیگر مانند نام و ایمیل باشد. این داده ها برای شناسایی و احتمالاً ارتباط با کاربر مورد نیاز است. ممکن است زمینه های دیگری وجود داشته باشد که اطلاعات شخصی را درخواست می کنند و این داده ها تنها برای ارائه نتیجه سنجه و دیدگاه شما کاربرد دارد.

تا چه مدت اطلاعات شما را نزد خود نگه میداریم

جهت حفظ حریم خصوصی شما، پاسخ‌ها و داده‌های پیوست شده به پاسخ‌ها پس از ارسال پاسخ سنجه به شما پاک خواهند شد.

اطلاعات شما را به کجا میفرستیم

اطلاعات شما به هیچ وبسایت یا سازمانی ارسال نخواهد شد و پس از پاسخگویی به شما در جهت حفظ سیاست حریم خصوصی شما، پاک خواهند شد.

نتیجه نهایی
با توجه به مطالب اعلام شده بیشتر این اطلاعات موقتی بوده و پس از مدتی منقضی خواهند شد. و اطلاعات و داده‌هایی نیز که این قابلیت را ندارند صرفا بمنظور اطلاع‌رسانی به کاربران در سایت محفوظ خواهد ماند و هیچ استفاده دیگری نخواهد داشت.