روانشناسی سلیقه شما!

پس از ورود می‌توانید با توجه به سلیقه و نظر خود به سوالات پاسخ دهید.

با شرکت در این تست روانشناسی که با هدف کشف سلیقه معماری شما توسط تیم ما و به کمک متخصصان این حوزه طراحی و تدوین شده‌است، می‌توانید ما را در تحقق این هدف یاری کنید تا ما در پروسه طراحی بتوانیم بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات را خدمت شما عزیزان ارائه دهیم.

محیط تاثیر بسزایی بر سلامت روان کاربر دارد و همچنین برقراری ارتباط درست کاربر با فضا نیازمند شناخت درستی از کاربر فضا، روحیات و سلایق اوست. داده های محیطی بر روی عملکرد و رفتار ما تأثیرگذار است، ما از محیط سیگنال هایی دریافت می کنیم که این سیگنال های دریافتی را می توان مدیریت کرد و هدف مدنظر هر پروژه را پیاده ساخت.

این هدف متناسب با هر فضا و به صورت دقیق تر می‌توان گفت خواسته ما از هر فضا شکل می‌گیرد این مورد لازمه یک خروجی موفق از جانب طراح پروژه است. هر‌کدام از ما بخش زیادی از ساعات روز را در خانه و یا محیط کار سپری می‌کنیم.

در اوقات فراغت خود به رستوران، کافه، مرکز خرید و.... می‌رویم. تجربه حضور در مراکز آموزشی و درمانی را داریم. گاهی اوقات عصبانی یا غمگین هستیم و گاهی شاد و پر از انرژی، تا به حال به این مسئله فکر کرده‌اید که چه میزان فضا در شکل گیری حالات شما تاثیرگذار است؟ یا اینکه یک فضای به خصوص چقدر برای شما لذت بخش و جذاب بوده؟ تا به حال بعد از خروج از فضایی به این فکر افتاده‌اید که باید حتماً دوباره به اینجا سر بزنم؟ یا تا به حال فضا و محیطی در خاطرتان به گونه ای که تصویر آنجا را به راحتی به ذهن بیاورید، تثبیت شده است؟ این تصویر ذهنی تثبیت شده در خاطر شما می‌تواند یک آبنمای جذاب در محوطه یک فضا یا حتی یک رنگ خاص در دکوراسیون یک فضا یا شاید یک اکسسوری یا مبلمان فضایی شاخص باشد.

همه این موارد به تأثیر محیط بر روان افراد حاضر، مراجعه کنندگان به فضا و به طور کلی کاربر فضا بازمی‌گردد و نشان از میزان اهمیت مسئله روانشناسی انسان دارد، امروزه طرحی موفق و کارا محسوب می‌گردد که حول محور کاربر فضا شکل گیرد و درگیرکننده ادراک حسی مخاطب و یا به کارگیری ذهن و حافظه شخص حاضر در فضا باشد. به طور کلی می‌توان گفت ما با طراحی فضا بر روی مخاطب تأثیر می‌گذاریم.  

ما در این مجموعه سعی در ترکیب درست معقوله روانشناسی و معماری داریم. هدف اصلی ما رضایت کاربر فضاست، ما با تکیه بر علم روانشناسی در حوزه معماری و سلیقه شما، فضایی به یاد ماندنی برایتان خلق می‌کنیم. فضایی مختص شما، به سلیقه شما و متفاوت از تمام فضاهایی که شما تاکنون تجربه کرده‌اید. با ما می‌توانید حس خاص بودن را تجربه کنید.