تصویری از فضای میزبانی کافه اکنون
کافه اکنون نمای جانبی
کافی بار کافه اکنون
نمای جانبی رو به در کافه اکنون
طراحی سرویس بهداشتی فرنگی کافه اکنون
طراحی سرویس بهداشتی ایرانی کافه اکنون

طراحی کافه رستوران در منطقه یک تهران

طراحی دکوراسیون کافه اکنون در جماران

طراحی این پروژه با سبک مدرن و با متریال شاخص سنگ انجام شد. سعی شد تا تکسچر سنگ با رنگ های نود در تمامی فضا نمودی واضح داشته باشد.

استفاده از نورپردازی نقطه ای مدرن و ترکیب بافت چوب با سنگ گرمای بیشتری را به محیط میزبانی کافه اکنون جماران اضافه کرده است.

طراحی آشپزخانه بصورت باز سبب افزایش اعتماد و حس آرامش در مشتریان شده و یکی از جدید ترین متد ها در طراحی دکوراسیون کافه رستوران هاست.

در طراحی سرویس بهداشتی لوکس کافه اکنون نیز با استفاده از رنگ های خنثی و یک طیف رنگی طوسی و مشکی که این روزها ترند هستند، یک فضای مدرن و آرامبخش را ایجاد کرده ایم.

طراحی کافه رستوران یکی از مهمترین معیارها در جذب مشتریان و وفادارسازی آن هاست. یک طراحی دکوراسیون خوب و متفاوت می تواند تا سال های سال پایدار بماند و شما را از بازسازی و یا ایجاد تغییرات هرساله نجات دهد. 

استفاده از المان های مرتبط، رنگ بندی سازمانی صحیح، در کنار یک اجرای بی نقص می تواند فضایی دنج برای مهمانی ها، قرار های دونفره و حتی نوشیدن یک لیوان قهوه در کنار مطالعه فراهم آورد.

اگر شما هم نیاز به دریافت مشاوره در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی کافه رستوران و یا دیگر مراکز تجاری یا اداری دارید با ما تماس بگیرید.

محل اجراتهران
طراح امیر قریب
متریال شاخصسنگ
سبک طراحیمدرن

پروژه های مرتبط